Aaltjesdagen 2019

02:553 jaar geleden

Het is alweer bijna zo ver! Aanstaande vrijdag beginnen weer de Aaltjesdagen. Suzanne van Harten en Christel van der Stouw lichten het programma toe in deze video.

Gerelateerd

Palingrokerij en Vishandel Dries van den Berg is op zoek naar zaterdag & vakantie medewerkers
Zakelijk

Palingrokerij en Vishandel Dries van den Berg is op zoek naar zaterdag & vakantie medewerkers

Zoek jij een leuke baan en wil je lekker bijverdienen? Kom dan aan boord, want ze zoeken spontane en gezellige toppers die hard willen werken in de winkel. Het is een altijd een feest en er is altijd wat te doen in het prachtige vispaleis. In het bedrijf is geen dag hetzelfde, er is veel variatie en afwisseling in het werk. De verkoop staat voorop, maar er horen uiteraard meer werkzaamheden bij; zoals: Het bereiden van vis, maaltijden maken, vis bakken, barwerkzaamheden, schoonmaken, etc. Met het leuke team en drukke zaak vliegt een dag voorbij. Ze houden van loyaliteit en een langdurige arbeidsrelatie en gezelligheid, hard werken & collegialiteit zijn bij hen van groot belang! Op de zaterdagen en vakanties kun je veel uren maken. • Uren en dagen gaan in overleg, er is veel mogelijk door ons grote team. • ’s avonds en ’s zondags ben je altijd vrij, want dan zijn we gesloten. • Ze betalen een prima salaris. • Bij een volledig volgemaakt werkjaar, ontvang je een extra periode salaris! Dat noemen ze ‘de Loyaliteitsbonus’ • Je ontvangt uiteraard vakantiegeld. • Eten en drinken tijdens je pauzes gaat op hun kosten. • Ze houden jaarlijks meerdere personeelsfeestjes en uitjes. • Ze verzorgen werkkleding en schoeisel. • Een weekendborrel hoort er uiteraard bij na afloop van de werkweek. • Ze zijn een authentiek Harderwijks bedrijf, maar super modern met de nieuwste snufjes. En zijn toonaangevend binnen de Nederlandse visbranche. Ben je 16 jaar of ouder en wil je lekker bijverdienen bij een echt Harderwijks bedrijf? Mail dan je cv & motivatie naar hrm@driesvandenberg.nl! Een dagje meedraaien is snel geregeld. Check ook onze overige vacatures via: https://www.driesvandenberg.nl/ontdek/vacatures
00:5612 dagen geleden
IMPRESS Congres 2023
Evenementen

IMPRESS Congres 2023

Op 8 maart 2023 vindt de 1e editie van het IMPRESS Congres plaats bij Congrescentrum Bouw & Infra in Harderwijk. Het congres is dé ontmoetingsplaats waar honderden ondernemers samenkomen om zich te laten inspireren op het gebied van spreken, speechen, pitchen, presenteren en profileren. Kijk voor meer informatie en tickets op www.impressnederland.nl.
00:5938 dagen geleden
Harderwijker Nieuwjaarsduik 2023
Evenementen

Harderwijker Nieuwjaarsduik 2023

Al voor de 17e keer organiseerde Harderwijk op het stadsstrand de Harderwijker Nieuwjaarsduik. Deze vond plaats op 7 januari 2023, de eerste zaterdag van het nieuwe jaar. Evert Blijsie heeft hiervan een mooie video reportage gemaakt.
12:422 maanden geleden
'Eibert den Herder' Botter Zeilregatta Harderwijk 2023
Evenementen

'Eibert den Herder' Botter Zeilregatta Harderwijk 2023

Vrijdag 12 en zaterdag 13 mei 2023 wordt voor de tweede keer de Eibert den Herder Botter Zeil Regatta Harderwijk georganiseerd. Informatie voor aamelden botterzeilregatta.nl
03:432 maanden geleden